+38 (044) 384-10-54

HR-проектування

 

HR-проектування

Відоме також як проектування організаційної моделі компанії, цей напрям HR- послуг вирішує такі завдання підприємства : планування, контроль чисельності персоналу і оптимальний розподіл робочих місць; розмежування зон відповідальності підрозділів; ефективна взаємодія між підрозділами, а також між ключовими менеджерами і фахівцями.

Наша компанія в інженерних рішеннях по управлінню людськими ресурсами покладається на досвід міжнародних компаній і індивідуальні вимоги клієнта, вирішуючи завдання підвищеного рівня складності.

При появі у компанії непрофільних бізнес-напрямів завдання HR- проектування встають особливо гостро і нечасто вирішуються успішно внутрішньою експертизою. Дані дослідницьких центрів підтверджують, що рішення завдань непрофільного бізнесу віднімає час і енергію керівників компанії, але  найнеприємніше –  знижує прибуток основних напрямів бізнесу. Наші експерти не лише вирішать поставлені завдання, але і піднімуть рівень внутрішньої експертизи в вашій компанії.

Завдяки грамотному проектуванню організаційної моделі компанії вирішуються стратегічні завдання і з’являється чітка організаційна структура, положення про підрозділи, регламенти, посадові інструкції, виробничі нормативи. А також здійснюється контроль і ресурсне планування чисельності і продуктивності персоналу.

Рішення по проектуванню в області HR вимагають великої уваги, високої точності і скупульозності. Для ухвалення рішень такого рівня потрібні професіонали, що оперують передовими HR практиками. Для опрацювання чіткого плану з ретельною деталізацією, в якому рівно враховані довгострокові цілі і короткострокові завдання вашої компанії, ми надамо вам провідних експертів.