+38 (044) 384-10-54
Оцінка персоналу

Оцінка ефективності роботи співробітників

Стратегічно важливою складовою будь-якого бізнесу є персонал. Компанії з сильними кадрами мають більший потенціал для свого розвитку на ринку – і, як результат, мають серйозну конкурентну перевагу.

Оцінка співробітників потрібна на усіх етапах роботи з людськими ресурсами, починаючи з підбору кандидатів на вакансії. За даними дослідницьких центрів, правильна система оцінка кандидатів на вході в компанію економить до 200% витрат, пов’язаних з підбором і адаптацією персоналу. Одна людина методично не здатна до об’єктивної оцінки персоналу. Тому успішні бізнеси звертаються до послуг зовнішніх консультантів з консалтингових компаній.

Довірити важливу функцію, як оцінка ваших співробітників, можна тільки професіоналам високого рівня. Залежно від завдань і цілей вашого бізнесу необхідно правильно вибрати інструменти оцінки. Так, для завдання понизити фонд заробітної плати потрібний один підхід, а для формування кадрового резерву інший. Результатом неправильно вибраних методів і інструментів буде демотивация працівників з подальшим зниженням показників результативності роботи або навіть звільненнями ключових співробітників. Більше того, за статистикою 50% звільнень співробітників відбувається саме внаслідок неправильній або несправедливій оцінці з боку спостерігача. Щоб виключити упередженість і забезпечити професійний підхід, слід притягнути(запросити) експертів.

Враховуючи завдання і нюанси бізнес-процесів вашої компанії, ми розробимо і впровадимо індивідуальну і ефективну систему оцінки співробітників.