+38 (044) 384-10-54
Оцінка персоналу

Індивідуальна оцінка персоналу

Для глибшої і повнішої оцінки претендента на посаду або співробітника відповідно до його компетенцій, логічно застосуємо метод індивідуальної оцінки персоналу. Впровадження методу виправдано, коли необхідно винести ухвалу про прийняття на топові позиції організації або внутрішніх кандидатів, або зовнішніх претендентів. Індивідуальна оцінка дає хороші результати для з’ясування причин зниження ефективності роботи управлінців середньої і вищої ланки. Метод високо результативний  для оцінювання топ-менеджерів і власників бізнесу, прагнучих підвищити особисту ефективність.

Наші консультанти мають багаторічну практику в проведенні індивідуальної оцінки кандидатів і співробітників. Наша команда користується широким спектром інструментів цього методу, включаючи глибоке структуроване інтерв’ю, пряме експертне спостереження за професійною діяльністю, проектні методики і моделювання бізнес-ситуацій.

За допомогою цих методів ми максимально точно іі об’єктивно проведемо оцінку вашого співробітника на наявність і міру вираженості необхідних компетенцій, надамо звіт про глибинні властивості (якості) особи, прямо і що побічно впливають на результати професійної діяльності. Наші експерти визначать слабкі і сильні сторони кандидата, зони розвитку і комплекс індивідуальних інструментів для розвитку управлінського потенціалу. Метод дозволяє змоделювати поведінку співробітника в конкретних виробничих ситуаціях для виявлення реакцій, мотивів і механізмів логіки. А також оцінити ризики і можливості кандидата, що претендує на топову позицію.