+38 (044) 384-10-54

Підбір менеджерів вищої ланки

Компанія OSOBA здійснює Підбір персоналу у будь-якій точці світу, приділяючи особливу увагу послузі Підбір топ-менеджерів. Багаторічний професійний досвід і комплексні знання ринку ми утілили в авторській методології підбору менеджерів вищої ланки і створення високоефективних команд управлінців. Наш підхід сприяє оперативному закриттю запиту клієнта.

Для підбору кандидатів на топові позиції переважаюче значення мають такі інструменти, як хедхантинг, прямий пошук і рекомендації. Ми працюємо з перевіреною базою кандидатів і з урахуванням новітніх ринкових трендів. Як результат, наші клієнти отримують кращих кандидатів серед провідних професіоналів.

 

 

 

Етапи підбору вищого менеджменту

ПОСТАНОВКА ЗАВДАННЯ
ПОШУК КАНДИДАТІВ
ОЦІНКА КАНДИДАТІВ
ВИБІР ФІНАЛІСТА
ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТА
  1. ПОСТАНОВКА ЗАВДАННЯ. Бізнес-аналіз підприємства Клієнта і поточного стану галузі в цілому, обговорення результатів, узгодження варіантів рішення задачі підбору топ-менеджера. Складання Профілю посади кандидата, підписання договору, передоплата 30% від гонорару.
  2. ПОШУК КАНДИДАТІВ. Розробка стратегії пошуку потенційних кандидатів. Формування long – list. Проведення інтерв’ю з кандидатами, включаючи оцінку топ-менеджера, відбір і формування Short list.
  3. ОЦІНКА КАНДИДАТІВ. Організація зустрічей з кращими кандидатами – супровід переговорів. Надання конфіденційного письмового звіту про співбесіди: особова характеристика топ-менеджера, опис кар’єри і досягнень кандидата, результати тестування, сильні і слабкі сторони з урахуванням розробленого для цієї позиції Job description, компенсаційний пакет, рекомендації по мотивації кандидата.
  4. ВИБІР ФІНАЛІСТА. Перевірка рекомендацій, збір додаткової інформації про кандидата, перевірка ділової репутації. Підготовка Job offer.
  5. ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТУ. Супровід звільнення кандидата з попереднього місця роботи. Адаптація топ-менеджера в компанії Клієнта. Ми гарантуємо безкоштовну заміну від 6 до 12 місяців. + Оплата решти 70% за фактом виходу кандидата на роботу до замовника.