+38 (044) 384-10-54

Підбір персоналу

Наша компанія застосовує авторську методологію по підбору персоналу. Завдяки професійному досвіду ми оперативно надаємо клієнтові якісних кандидатів на вакасії.

Ми володіємо повною інформацією про ваш ринок і положення вашої компанії на ньому. У нашої команди вже є необхідний досвід і знання у вашій галузі, і ми автоматично знаємо потрібних вам кандидатів.

Застосовуючи самі сучасні методи підбору персоналу, такі як робота з інформаційними ресурсами, ми активно використовуємо власні напрацювання у Базі даних. Комплексний підхід в пошуку, підборі і оцінці кандидатів дозволяє заощадити час і гроші клієнта на усіх етапах співпраці.

Етапи підбору персоналу

ПОСТАНОВКА ЗАВДАННЯ
ПІДБІР КАНДИДАТІВ
ОЦІНКА ФАХІВЦЯ
НАЙМ КАНДИДАТА
ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТУ
  1. ПОСТАНОВКА ЗАВДАННЯ. Бізнес-аналіз підприємства Клієнта і поточного стану галузі в цілому, обговорення результатів, узгодження варіантів рішення задачі підбору кандидата. Складання Профілю посади кандидата, підписання договору, передоплата 30% від гонорару.
  2. ПІДБІР КАНДИДАТІВ. Розробка стратегії пошуку потенційних кандидатів. Формування long – list. Проведення інтерв’ю з кандидатами, включаючи оцінку топ-менеджера, відбір і формування Short list.
  3. ОЦІНКА ФАХІВЦЯ. Під вимоги клієнта оцінюються 8-10 кандидатів. До резюме кожного кандидата складається висновок консультанта, рекомендації колишніх працедавців. Додатково – результати психологічного і професійного тестування, ретельна перевірка усієї інформації резюме. Організація зустрічей(співбесід) з кращими кандидатами + супровід переговорів.
  4. НАЙМ КАНДИДАТА. За результатами співбесід готується Job offer. Кандидат вважається прийнятим на роботу за фактом виходу на робоче місце. Оплата 100% за фактом виходу кандидата на роботу до замовника. Ми гарантуємо безкоштовну заміну до 3 місяців.
  5. ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТУ. Супровід звільнення кандидата з попереднього місця роботи. Супровід інтеграції кандидата в корпоративну структуру на весь період випробувального терміну.