+38 (044) 384-10-54
Оцінка персоналу

Розробка моделі компетенцій

Некомпетентний персонал середньої і вищої ланки приносить значний збиток організації. При пошуку і наймі кандидатів на ці позиції не можна обійтися простим інтерв’ю і відомостями з резюме і рекомендацій. Важливо грамотно оцінити компетенції, тобто особисті здібності кандидата вирішувати певний клас професійних завдань. Оцінка компетенцій як потенціалу кандидата, дає підстави для якісного прогнозу, наскільки ефективно і правильно працівник справлятиметься із складними завданнями.

Для вірної оцінки має бути розроблена модель компетенцій для кожної посади – з врахуванням стратегії, цілей, потреб організації. Часто всередині компаній складається ситуація, коли для оцінки претендентів вакансії співробітники кадрового відділу вибирають з готового переліку професійної діяльності найбільш відповідні “по сенсу” компетенції, без будь-яких розробок та допрацювань.

Наші консультанти розроблять модель компетенцій, розпочавши з ретельного вивчення функкціоналу і опису профілю посади. І вже згідно профілю складуть особовий профіль.

Ми проведемо співбесіди і надамо вам детальну інформацію про кандидата.