+38 (044) 384-10-54
img-recruting
Рекрутинг
Наша команда економить ваші час і енергію у пошуках і підборі кращих кандидатів серед професіоналів середнього і вищого менеджменту. Пошуки, співбесіди потенційних співробітників можуть забирати увесь ваш робочий час. Так, в середньому на підбір топ-менеджера йде 6 місяців. І ця цифра - показник спеціалізованих рекрутинговых компаній. Підбір без залучення консалтингової допомоги зазвичай триває довше.
Дізнатись більше
img-ocenka
Оцінка персоналу
Стратегічно важливою складовою будь-якого бізнесу є персонал. Компанії з сильними кадрами мають більший потенціал для свого розвитку на ринку - і, як результат, мають серйозну конкурентну перевагу.
Дізнатись більше
img-hr
HR-проектування
Відоме також як проектування організаційної моделі компанії, цей напрям HR- послуг вирішує такі завдання підприємства : планування, контроль чисельності персоналу і оптимальний розподіл робочих місць; розмежування зон відповідальності підрозділів; ефективна взаємодія між підрозділами, а також між ключовими менеджерами і фахівцями.
Дізнатись більше

Загальний опис послуг

Нашу компанію відрізняє комплексний підхід в наданні послуг з управління людськими ресурсами, глибоке знання ринків, системність і оперативність. Завдяки чіткій спрямованості спеціалізації по певних ринках наші експерти володіють повною інформацією про діяльність і стан справ усіх гравців. Ми настільки детально знаємо ваш ринок, що у нас вже є інформація, що цікавить вас, про ринкові тенденції, актуальні дані про компанії-лідери і провідних фахівців, яких ви захочете бачити у своїй команді.

Ми надаємо широкий спектр консалтингових послуг – починаючи від підбору провідних фахівців, оцінки і мотивації персоналу, і закінчуючи розробкою і впровадженням стратегії управління непрофільними бізнесами, що з’явилися у вашої компанії.

Професіонали нашої команди вирішують завдання клієнтів ефективно, системно і швидко. Як результат, наші клієнти отримують якісні рішення для свого бізнесу.