+38 (044) 384-10-54

Рекрутинг

Наша команда економить ваші час і енергію у пошуках і підборі кращих кандидатів серед професіоналів середнього і вищого менеджменту. Пошуки, співбесіди потенційних співробітників можуть забирати увесь ваш робочий час. Так, в середньому на підбір топ-менеджера йде 6 місяців. І ця цифра - показник спеціалізованих рекрутинговых компаній. Підбір без залучення консалтингової допомоги зазвичай триває довше.

Ми працюємо швидко і наш часовий показник - до 3 місяців. Оперативність забезпечена високим рівнем кваліфікації і сфокусованістю на конкретних ринках. Ми ретельно відстежуємо щонайменші зміни ринків і достовірно прогнозуємо тренди. Володіємо максимально повною інформацією про цікавих кандидатів і активно підтримуємо ділові контакти з провідними професіоналами.(фахівцями)


Переклавши рішення цих завдань на наші плечі, ви заощадите також і у фінансовому плані. Як стверджує статистика, агентства з чіткою спеціалізацією в певних ринках працюють в 10 разів ефективніше.
Наша компанія надає послуги по всій території України. Напишіть нам і ваша компанія в короткі терміни отримає потрібних кандидатів.

Експертиза

 

Наші принципи, методика і етапи співпраці

Працюючи з компанією OSOBA, ви апріорі отримуєте більше – ми глибоко занурюємося у бізнес клієнта і завжди працюємо проактивно. Ми легко готові вийти за рамки поставленого завдання і тому, окрім підбору персоналу, надамо вам актуальну інформацію про ринок і тенденції, що намічаються. Ви отримаєте повне досьє на професіоналів у вашій області і вибиратимете серед кращих кандидатів.

За роки роботи нашими професіоналами вироблена авторська методика по підбору. Наша компанія володіє власною перевіреною базою більш ніж 10 000 резюме. У професійному арсеналі ми маємо в розпорядженні найсучасніші методи підбору і традиційні інструменти, такі як прямий пошук і хедхантинг. Виходячи з потреб клієнта, вибираємо найефективніший метод для вирішення конкретних завдань.

Завдяки довірчим діловим контактам і широкому колу знайомств в різних галузях і напрямах серед професіоналів середньої ланки і топ-менеджменту, ми отримуємо найдостовірніші дані і найточніші рекомендації про професіоналів в галузі, що цікавить.

На кожному етапі співпраці з нами ви отримуєте максимальну віддачу для свого бізнесу.

 

Підбір персоналу

Наша компанія застосовує авторську методологію по підбору персоналу. Завдяки професійному досвіду ми оперативно надаємо клієнтові якісних кандидатів на вакасії.
Ми володіємо повною інформацією про ваш ринок і положення вашої компанії на ньому. У нашої команди вже є необхідний досвід і знання у вашій галузі...

Дізнатись більше
Підбір менеджерів вищої ланки

Компанія OSOBA здійснює Підбір персоналу у будь-якій точці світу, приділяючи особливу увагу послузі Підбір топ-менеджерів. Багаторічний професійний досвід і комплексні знання ринку ми утілили в авторській методології підбору менеджерів вищої ланки і створення високоефективних команд управлінців. Наш підхід сприяє оперативному закриттю запиту клієнта.

Дізнатись більше
Приклади виконаних проектів
Ситуація
Наш Замовник - власник виробничо-торгового підприємства, яким він завжди керував безпосередньо. У зв'язку зі зміною життєвих пріоритетів, він прийняв рішення про передачу управління компанією найманому генеральному директорові.
Задача
Нам треба було знайти менеджера вищої ланки з аналогічного ринку або схожого по процесах виробництва і продажах в сегмент B2B.
Активності
Ми розробили профіль посади, визначили цільовий список компаній цікавих для Замовника. Команда ресечерів відпрацювала усі підприємства не лише України, але і Росії і Ізраїлю (сфера інтересів власника). На фіналістів були зібрані рекомендації.
Результат
Зусиллями провідного консультанта і команди ресечеров проект був реалізований протягом 4 місяців. Складність полягала у великій зайнятості Замовника, коригуваннях профілю посади в процесі підбору і переїздом в інше місто нашого кандидата.
Ситуація
Наш замовник один з лідерів ринку України (харчова промисловість) вирішив посилити Торгову команду підприємства.
Задача
Заміна Директора по маркетингу компанії, що управляє, ефективнішим менеджером здатним вивести нові продуктові лінійки і тим самим збільшити частку ринку.
Активності
Високе становище нашого Замовника в ринку, не дозволило розглядати нам кандидатів з внутрішнього ринку країни. Основними варіантами для пошуку стали компанії зі Швейцарії, Польщі і Росії.
Результат
Проект був завершений протягом 6 місяців. Його виконання ускладнювалося тим, що кандидатам потрібний був дозвіл на роботу в Україні і вимагалося більше часу для переїзду.
Ситуація
Великий холдинг у зв'язку з реорганізацією структури, виділив стратегічні дивізіони, одним з них був Дивізіон по видобутку вугілля.
Задача
Необхідно притягнути найдосвідченішого фахівця і запросити його на посаду Директора по видобутку вугілля.
Активності
Нами були відібрані усі ефективні компанії по видобуванню природних копалин в Східній Європі. Нам вдалося знайти і зацікавити кандидата, який обіймав аналогічну посаду в найбільшій в СНД компанії. Оскільки наш кандидат мав кваліфікацію вище за ту, яка була потрібна, він відразу сподобався Власникові бізнесу.
Результат
Оскільки ринок видобутку вугілля дуже вузький, необхідно було багато часу на узгодження і перехід кандидата до нашого Замовника. Крім того, що ми допомогли домовитися двом сторонам, в питанні трудових стосунків (відносин), ми максимально сприяли при його переїзді, знайшли житло, запропонували варіанти шкіл для дітей і допомогли адаптуватися в новому для нього місті. Проект був виконаний в течії 6 місяців силами керівника компанії, провідного консультанта та команди ресечерів.
Ситуація
До нас звернулася управляюча компанія, яка займається інжинірингом. На одному з етапів будівництва промислового об'єкту з'явилася необхідність в команді інженерів, з цим завданням не могли впоратися агентства, з якими замовник працював до нас. Усі кандидати, яких вони присилали не відповідали вимогам вакансії.
Задача
Необхідно було в найкоротші терміни закрити дві вакансії: Інженера-енергетика і Инженера-теплоенергетика з обов'язковим досвідом роботи на електростанції.
Активності
Оскільки робота з промисловими підприємствами це наш профіль, необхідні кандидати були в нашій базі даних. Ми змогли оперативно організувати співбесіди із Замовником і надати йому на вибір по 5 кандидатів на кожну посаду, вже через 2 дні після підписання договору.
Результат
Проект був виконаний протягом одного робочого тижня, кандидати працюють вже більше 2 років, наша компанія стала ексклюзивним підрядником послуг з управління персоналом для цього Замовника.